Product Details:
| Memory Capacity | 4GB |
| Usage/Application | Car |
| Type | Music |
| Color | Black |
| Voltage | 12V |
| Processor | MTK, T3, TS7, 8227L |
| Storage | 2GB + 32GB Flash |
| System | Android 10.1 |
| Vehicle Model | Tata Nexon |
| Resolution | 1280p HD Display |
| Format | Mp3,Mp4,WMA,JPEG |
| Feature | 2.5D Gorilla glass Bluetooth, GPS Navigation Mirror Link support, FM Radio, Playstore Youtube Google |
| Display Size | 9 Inch |
| Brand | Blue Beat |
Product Details:
| Size | 9 inch |
| Screen Size | 9 inch |
| Support | Android |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Type | Music |
| Color | Black |
| Usage/Application | Car |
| Voltage | 12V |
| Support | Android |
| Brand | Blue Beat |
| Screen Size | 9 Inch |
| Features | 2.5D Gorilla glass Bluetooth, GPS Navigation Mirror Link support, FM Radio, Playstore Youtube Googl |
| Material | ABS |
| Operating System | Android 9.1 |
| Processor | MTK, T3 |
| Storage | 2 GB + 16 GB |
| Connectivity | Bluetooth,Wifi,USB etc. |
Product Details:
| Screen Size | 10 inch |
| Support | Android |
| Usage/Application | Car |
| Features | 2.5D Gorilla glass Bluetooth, GPS Navigation Mirror Link support, FM Radio, Playstore Youtube Google |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Country of Origin | Made in India |
| Brand | Blue Beat |
| Battery | 12 V |
| Format | Mp3,Mp4,WMA,JPEG |
| Resolution | 1080p HD Display |
| Storage | 2GB + 16GB |
| System | Android 8.1 |
| Processor | MTK, T3 |