Product Details:
| Memory Capacity | 2GB |
| Color | Black |
| Country of Origin | Made in India |
| Screen Size | 9 Inch |
| Battery | 12 V |
| Brand | Blue Beat |
| Features | 2.5D Gorilla glass Bluetooth, GPS Navigation Mirror Link support, FM Radio, Playstore Youtube Google |
| Format | Mp3,Mp4,WMA,JPEG |
| Material | ABS+Metal |
| Resolution | 1080p HD Display |
Product Details:
| Memory Capacity | 4GB |
| Usage/Application | Car |
| Type | Music |
| Color | Black |
| Voltage | 12V |
| Country of Origin | Made in India |
| Screen Size | 9 Inch |
| Brand | Blue Beat |
| Feature | 2.5D Gorilla glass Bluetooth, GPS Navigation Mirror Link support, FM Radio, Playstore Youtube Google |
| Format | Mp3,Mp4,WMA,JPEG |
| Material | ABS+Metal |
| Resolution | 1080p HD Display |
| Storage | 2 GB + 16 GB |
| System | Android 9.1 |
Product Details:
| Connectivity | Apple CarPlay |
| Support | Android |
| Is It Mobile Access | Non Mobile Access |
| Is It Portable | Non Portable |
| Usage/Application | Car Music Player |
| Material | ABS Plastic |
| Color | Black |
| Brand | Blue Beat |
| Vehicle Model | Hyundai Grand i10 |
| Screen Size | 6 Inches |
| Display Size | 8 Inch |
Product Details:
| Disc Support | Cruze Teasla Android System |
| DIN Size | Double DIN |
| Support | Android |
| Screen Size | 15 inch |
| Channels | 4 Channel |
| Max Output Power | 55 W×4 |
| Connectivity | usb dvd |
| Usage/Application | Car |
| Type Of Product | Music |
| Portable | Yes |
| Remote Control | Included |
| Radio Tuner | FM AM RDS |
| Features | touch screen |
| Front USB Port | Yes |
| Color | Black |
| Pre Out | 3 Pre Out |
| Material | Matel |
| Country of Origin | Made in India |
Product Details:
| Support | Android |
| Screen Size | 9 Inch |
| Usage/Application | Car |
| Voltage | 12V |
| Features | 2.5D Gorilla glass Bluetooth, GPS Navigation Mirror Link support, FM Radio, Playstore Youtube Google |
| Color | Black |
| Material | ABS |
| Brand | Blue Beat |
| Format | Mp3,Mp4,WMA,JPEG |
| Resolution | 1080p HD Display |
| Storage | 1GB + 16GB |
| System | Android 9.1 |
| Processor | MTK, T3 |