Product Details:
| Connectivity | CarAssist App |
| Screen Size | 6 Inches |
| Power | 12V |
| Display Type | Digital |
| Support | Bluetooth |
| Is It Mobile Access | Mobile Access |
| Is It Portable | Portable |
| Usage/Application | Music |
| Material | ABS |
| Color | Black |
Product Details:
| Memory Capacity | 16GB |
| Usage/Application | Car |
| Type | Music |
| Color | Black |
| Screen Size | 9 Inch |
| Brand | Blue Beat |
| Battery | 12 V |
| Feature | 2.5D Gorilla glass Bluetooth, GPS Navigation Mirror Link support, FM Radio, Playstore Youtube Google |
| Format | Mp3,Mp4,WMA,JPEG |
| Material | ABS |
| Resolution | 1080p HD Display |
| Processors | Cortex A7 Quad Core 1.3 GHz |
Product Details:
| Connectivity | Apple CarPlay |
| Support | Bluetooth Supported |
| Display Type | QLED |
| Built in Calling Feature | Available |
| Source | BT/USB/AUX/Radio/Wi-Fi |
| Product Type | Diamond 2k |
| Din Size | 11.8 |
| Is It Mobile Access | Non Mobile Access |
| Is It Portable | Portable |
| Country of Origin | Made in India |